Zaproszenia ślubne ze zdjęciem – hit czy kit

Planowanie uroczystości ślubnej rozpoczyna się dziś na długo przed ślubem. Choć dla postronnych wydaje się to dość niewiarygodne, to rok przed tą najważniejszą datą w życiu wydaje się być niezbędny, by całość przebiegała nienagannie i na najwyższym poziomie.

Trzeba sporo czasu, pomysłów, pomocy dodatkowych osób, by spiąć dziesiątki szczegółów w jedną, niezapomnianą całość. Jednym z elementów tej skomplikowanej ślubnej układanki są zaproszenia ślubne. Dość często spotykanym rozwiązaniem są zaproszenia ślubne ze zdjęciem. Dla jednych przejaw snobizmu i samouwielbienia, dla innych bardzo dobre rozwiązanie, by podkreślić wyjątkowy charakter tego jedynego dnia w życiu.

Zaproszenie ślubne ze zdjęciem – wybór motywu

Jeśli przyjąć założenie, że ślub to przede wszystkim uroczystość dla młodych to każdy pomysł, który sprawi im radość powinien być witany z entuzjazmem. A tak właśnie jest w przypadku zaproszeń ślubnych ze zdjęciem. Już sam wybór motywu to okazja do wspomnień. Nierzadko na zaproszeniach ślubnych ze zdjęciem pojawia się fotografia z miejsca pierwszego spotkania, albo kolaż fotek z wyjątkowego urlopu. Gdy na tym tle pojawi się jeszcze para uśmiechniętych, młodych ludzi, pełnych wiary we własną miłość i wspólną przyszłość to takie zaproszenie ze zdjęciem ma wyjątkową wartość pamiątkową dla kolekcjonerów rodzinnych pamiątek i przyjaciół towarzyszących parze. Jest niepowtarzalne, oryginalne i bardzo osobiste.

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem – ach ta miłość własna

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem to niekiedy efekt zabawnej, aranżowanej mini sesji u fotografa. Pomrukiwania niezadowolonych, co do nadwyrężania budżetu można złożyć na karb wiecznego niezadowolenia malkontentów. Zaproszenia ślubne ze zdjęciem nie kosztują więcej niż tradycyjne, a skoro państwo młodzi nie mają nic przeciwko pokazywaniu się na zaproszeniach, to wszelka krytyka nawołująca do większej skromności to zazwyczaj nic innego, jak żal za straconą szansą na własne, niepowtarzalne zaproszenia ślubne ze zdjęciem. U starszego pokolenia niechęć do pokazywania szerszej publiczności rodzinnych zdjęć mija z chwilą pojawienia się na świecie potomka. Wówczas wszelkie sesje fotograficzne są witane z entuzjazmem, a rozsyłanie zdjęć uważane jest wręcz za niezbędny element pielęgnowania wartości rodzinnych.

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem są więc bardzo dobrym pomysłem, by podkreślić wyjątkowy charakter uroczystości, uprzyjemnić sobie przygotowania, wreszcie zyskać jedyną w swoim rodzaju pamiątkę na całe życie.

 

1 Comment

  1. Wedding-Art Stationery Reply

    Całkiem sporo rzeczy na to na atrakcyjność zaproszeń, jednak najważniejszy jest ogólny wygląd. Zaproszenia ślubne powinny wam się podobać, warto też stawiać na coś oryginalnego. Można spokojnie poszukać inspiracji w sklepach internetowych, czy też na blogach poświęconych tematyce ślubnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *