Współczesne trendy w przyjęciach weselnych


Podobnie jak sama moda, również trendy obowiązujące w dniu ślubu stale się zmieniają. Dotyczą nie tylko ubioru Młodej Pary, ale także tego, co podaje się na weselu czy nawet dekoracji sali oraz wyglądu tortu. Co jest i będzie modne w 2015 roku i na początku kolejnego? Jakie dodatki należy wybrać, a co raczej odchodzi już do lamusa? Powinniśmy wyprawić huczne wesele czy skromny poczęstunek z kilkoma tańcami?

Przede wszystkim musimy się kierować swoją wizją

Nie możemy zapomnieć o tym, że to wesele będzie przygotowane przede wszystkim dla nas, aby uczcić nasze święto i dzień, który będzie prawdopodobnie najpiękniejszy w naszym życiu. Dlatego jeśli jakiś nawet najbardziej modny ostatnio trend nam się nie spodoba, nie musimy wcale uwzględniać go na ślubie bądź weselu. To nasz wybór. Jeśli coś nas zauroczy i z jakichś pomysłów zaczerpniemy inspiracje, to również będzie dobre rozwiązanie! Kiedy nie mamy czasu ani głowy, aby podążać za najnowszymi trendami, możemy wynająć konsultanta ślubnego bądź poradzić się pracowników miejsca, w którym planujemy zorganizować swoje przyjęcie weselne. Pracownicy hotelu i restauracji Villa Estera dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu na pewno pomogą nam w wybraniu właściwych elementów.

Najmodniejsze współcześnie trendy weselne

Jednym z takich trendów jest minimalistyczna elegancja. Odchodzi się już od planowania i wyprawiania hucznych dwudniowych wesel, a popularniejsze stają się subtelne przyjęcia, w które oczywiście wciąż wlicza się dobra zabawa. Idealnym miejscem do wyprawienia takiego wesela może być Villa Estera. Dzięki niepowtarzalnym i ręcznie zdobionym wnętrzom będziemy czuli się niczym w pałacu. Jednocześnie zdobienia będą tak subtelne, że nie będziemy odczuwali uciążliwego przepychu. Innym trendem, który poprzez zmiany w prawie stał się w tym roku jeszcze bardziej popularny, są śluby w plenerze. Od 1 marca łatwiej jest uzyskać zgodę na zawarcie związku małżeńskiego poza Urzędem Stanu Cywilnego. Niestety nie można wybrać całkowicie dowolnego miejsca. Musi ono spełniać pewne kryteria. Taką lokalizacją, w której istnieje możliwość zawarcia związku małżeńskiego, jest Villa Estera. Na stronie internetowej tego hotelu z restauracją można zobaczyć zdjęcia z przykładowego ślubu odbywającego się w obecności urzędnika. Kolejnym trendem są dekoracje ze świeżych kwiatów. Tradycją jest już, że bukiet Panny Młodej tworzy się ze świeżych, żywych kwiatów. Teraz tendencja nieco się poszerza. Te naturalne ozdoby goszczą także w kościołach, na sali weselnej czy jako dekoracja samochodu Młodej Pary. Jednymi z najmodniejszych kwiatowych zdobień są te wiszące. Wspomniana już minimalistyczna elegancja dosięgła nawet tortów. Ostatnio bardzo popularnymi tortami weselnymi są tak zwane nagie torty (ang. naked cakes). Składają się jedynie z biszkoptu przekładanego masą oraz ze świeżych owoców, stanowiących dekorację.

Większość kobiet już od dziecka wyobraża sobie i planuje swój idealny ślub. Jego organizacja jest możliwa w takim miejscu jak Villa Estera. Dzięki wręcz bajkowym dekoracjom i pięknym wnętrzom będzie to dzień, którego na pewno nie zapomni żadna z osób goszczących na weselu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *