Wiecznie żywe róże dla wiecznej miłości

Nie ma nic piękniejszego, niż dzielenie się miłością. Dlatego niezwykły ślub i niezwykła miłość wymagają niezwykłej oprawy, która pozostanie na zawsze wspaniałą i żywą pamiątką. To wiecznie żywe róże.

Jak to możliwe? Róże same w sobie są nieskazitelne, zatem tylko odrobina kosmetyki i odpowiednie podejście człowieka uczyniły z niej wiecznie młodą królową.

Proces stabilizacji róży afrykańskiej i nadawanie jej długowieczności

Róże afrykańskie, bo o nich mowa są specjalną odmianą, która najlepiej nadaje się do zachowania długowieczności. Do procesu stabilizacji, w celu uzyskania najlepszych rezultatów, wybierane są te w fazie najpiękniejszego rozkwitu. Jest to proces zastępujący naturalne soki roślinne – specjalnie opracowanym roztworem stabilizującym. Dzięki temu zachowuje się piękno kwiatów i wydłuża ich życie na wiele lat! Niewiarygodne! Naturalnie żywe kwiaty zachowują swą młodość przez wieki. Efektem stabilizacji są kwiaty, które nie tylko zawsze wyglądają jak żywe, zachowując kolor płatków, liści, łodygi, lecz także miękkość i elastyczność.

Jak dbać o wieczną różę?

Róże stabilizowane są bezpieczne dla alergików, ponieważ nie wydzielają pyłków i nie pachną oraz są odporne na działanie pleśni i grzybów. Bukiety kwiatów skomponowane z wiecznie żywych róż nie potrzebują wody i światła, a przede wszystkim są odporne na osadzanie się kurzu. Substancja używana do procesu stabilizacji jest bezpieczna dla zdrowia i spełnia wszelkie wymagania Unii Europejskiej.

Wiele osób rezygnuje z żywych kompozycji kwiatowych w swoim wnętrzu, a wynika to po prostu z braku możliwości ich utrzymania przez dłuższy czas, albo z powodu częstych wyjazdów.

Co zatem powstrzymuje nas przed zakupem wiecznych róż? Kompozycje kwiatowe powstałe z róż stabilizowanych są najpiękniejsze na świecie, a co najważniejsze nie udają, że są żywe. Żaden, choćby najstaranniej zrobiony, sztuczny kwiat nie zastąpi wiecznie żywej róży.

Najpiękniejsze żywe róże od Rose Belle

Rose Belle jest marką, która z róż tworzy nie tylko piękne i trwałe kompozycje stanowiące piękną dekorację do domu, biura, hotelu, wszędzie tam, gdzie kwiaty powinny stworzyć wyjątkową atmosferę, to przede wszystkim producent prezentów i upominków w oparciu o róże stabilizowane.

Idealnie zachowane kolory to dodatkowy atut, który jest doceniany przez dekoratorów wnętrz i florystów. Warto pamiętać, że róże stabilizowane w bogatej gamie kolorów  posiadają swoje „białe kruki” takie jak czarne róże, niebieskie róże, które niezwykle wyglądają w kompozycjach kwiatowych.

Czy wiecznie żywa róża ma jeszcze jakieś zalety? Oczywiście. Jest nieodłącznym elementem ozdobnym każdej panny młodej. Różnorodność kolorów sprawi, że każdy bukiet będzie niepowtarzalny, a skomponowane z nich bukiety ślubne zachowają się w niezmienionej formie i kolorze przez długie lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *