Walentynki – jaki prezent ?

Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki. Są osoby, które je kochają i nie wyobrażają sobie by tego święta nie obchodzić, są również osoby, które tego dnia serdecznie nienawidzą. Podejście do tej kwestii jest bardzo subiektywne i należy je rozpatrywać indywidualnie.
Jednak z całą pewnością wszyscy zastanawiamy się co można podarować swojej drugiej połówce lub osobie która ewentualnie predysponuje na to miejsce.

Sposób w jaki obdarowujemy zależy w głównej mierze od zasobności naszego portfela, bo choćbyśmy chcieli obsypać kogoś diamentami to niestety stać nas tylko na jeden drogocenny kamień lub co gorsza tylko na cyrkonie. Jednak nie należy się tym przejmować, gdyż w samej istocie miłości nie jest ważne co i za ile, a najistotniejsze jest jednak by nasz podarek płyną prosto z serca i był dopasowany do osoby obdarowywanej. I tu jest wasza rola – możemy podsunąć tylko jakieś pomysły, albo pewien ich zarys jednak właściwy wybór prezentu zależy od Was samych a jego trafność od tego jak dobrze znacie osobę którą chcecie obdarować.
Lista potencjalnych podarków:
– list z wyznaniem, wiersz czy krótka fraszka – nie zrujnują naszego portfela, ale kosztują nas ogromny wysiłek myślowy, z którym nie każdy da sobie radę;
– własnoręcznie wykonana kartka, figurka, czy ugotowanie romantycznej kolacji – wymaga pewnego nakładu finansowego, uzależnionego od tego jaki końcowy efekt chcemy uzyskać. Polecane tylko dla osób uzdolnionych artystycznie i kulinarnie;
– kupno kartki, bibelotu, niewielkiego bukietu kwiatów – niewielki nakład finansowy, a z całą pewnością wywołamy uśmiech na twarzy bliskiej nam osoby;
– prezenty personalizowane – godny polecenia pomysł. Wszelkiego rodzaju foto kubki, koszulki z wymyślonym przez nas nadrukiem, poduszki z naszym zdjęciem, to średniej wielkości nakład finansowy, jednak wymaga naszego zaangażowania, mamy wkład własny w wykonanie prezentu (jak choćby wybór właściwego zdjęcia czy napisu), a osoby nie posiadające zmysłu artystycznego na pewno nic nie popsują. Jeżeli trafnie dopasujemy formę i treść podarunku zadowolenie obdarowywanej osoby mamy gwarantowane.
– biżuteria, kolacja w restauracji, SPA dla dwojga, romantyczny wyjazd na weekend, zaproszenie na koncert ulubionego zespołu – tu jest już potrzebna większa zasobność portfela, niemniej i tutaj można znaleźć tańsze i droższe rozwiązanie. Z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie w szerokiej gamie dostępnych produktów i usług.
Mamy nadzieję, że jeśli nie gotowe rozwiązanie to zasugerowaliśmy chociaż jakiś pomysł na nie. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *