Organizacja ślubu w sezonie wiosennym.

Najczęstszym sezonem ślubnym, jest oczywiście okres od maja do końca września, zatem okres przypadający na lato, ciepłą słoneczną (może akurat nie zawsze) pogodę. Nic jednakże nie stoi na przeszkodzie, aby ślub jak i wesele zorganizować w innej porze roku. Czasami jest to własna wola, częściej jednakże konieczność. Mimo wszystko uroczystość ślubna poza standardowym sezonem coraz częściej staje się normalnością.

Organizując ślub i wesele w sezonie wiosennym, jest to idealna okazja aby zaczerpnąć z wiosny to co najpiękniejsze i najlepsze. Przede wszystkim mam tutaj na myśli kwiaty. Wiązanki ślubne przygotowywane są przez wiele różnych kwiaciarni. Warto jednak skorzystać z takiej, która posiada doświadczenie w przygotowywaniu bukietów ślubnych i kwiecistych dekoracji wiosennych, a należy do nich niewątpliwie amarantkwiaty.pl. Odpowiednia dekoracja sprawi, że nasz ślub będzie niezapomniany zarówno dla nas jak i dla naszych gości.

Czasami zdarzają się także uroczystości ślubne organizowane w zimę. Sam osobiście byłem na takim ślubie i weselu, który planowany był na czerwiec, ale z pewnych przyczyn, został pilnie przełożony na początek stycznia. Fakt, nieco zimno na dworze, ale był to chyba jedyny minus, cała organizacja wesela, począwszy od transportu, kościoła, sali weselnej i wszystkiego tego co mogliśmy w niej znaleźć było wprost idealne. Jest to jeden z przykładów, którymi mogę się posiłkować, w sytuacji gdyby ktoś upierał się, że ślub i wesele tylko latem. Wówczas mogę zdecydowanie zaprotestować i przytoczyć ten przykład, który ilustruje, że zima także można zorganizować rewelacyjną zabawę weselną. Piękna sala rycerska, kominek z palącym się drewnem – rewelacyjny klimat i atmosfera. Po prostu coś wspaniałego i niesamowitego. Mam także pewne wątpliwości, czy jeżeli impreza byłaby organizowana latem, w tej samej sali, czy byłaby ona równie klimatyczna. W każdym bądź razie, młoda para zadowolona, goście również, zatem wesele można jak najbardziej zaliczyć do udanych – pomimo że zorganizowane w siarczystym styczniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *