Jak urządzić pokaz pirotechniczny na wesele?

Magiczny pokaz pirotechniczny podczas wesela na pewno na długi czas zapadnie wam w pamięć i oczaruje gości. Jak można go przygotować?

Sztuczne ognie możemy podziwiać nie tylko podczas przywitania Nowego Roku czy ważnych wydarzeń jak dni miast. Również mogą być one wspaniałym pomysłem na urozmaicenie wesela. Dzisiaj na taką atrakcję decyduje się coraz więcej narzeczonych. Jak wybrać odpowiednie fajerwerki i sprawić, że show będzie jedyne w swoim rodzaju? Sprawdź razem z nami!

Rodzaje fajerwerków na wesele

Generalnie, do dyspozycji mamy kilka typów fajerwerków. Możemy podzielić je na kategorie, a mianowicie na zimne ognie, które są przeznaczone do trzymania w ręku, na fontanny, które są umieszczane na podłożu, a także na fajerwerki strzelające w niebo – mogą dawać różne efekty, na przykład świetlistych kul, palm.

Możemy zdecydować się tylko na jeden rodzaj fajerwerków albo możemy wybrać różne z nich – wszystko zależy już od nas i tego, jaki efekt pragniemy osiągnąć.

Zimne ognie do trzymania w ręku

Najlepiej sprawdzą się w trakcie pierwszego tańca Pary Młodej. Każdy z gości stojących przy parkiecie może otrzymać wtedy sztuczny ogień, który po odpaleniu będzie sypał świetliste iskierki.

Dzięki takiej wspaniałej oprawie pierwszy taniec może być jeszcze piękniejszy! Na zdjęciach zimne ognie wychodzą naprawdę efektownie, dlatego niskim kosztem możemy uzyskać zachwycający rezultat.

Fontanny fajerwerkowe

Druga propozycja to fontanny fajerwerkowe. Mają one postać sztucznych ogni w specjalnych opakowaniach w kształcie stożków i po odpaleniu dają fontannę iskierek mogącą dochodzić nawet do 7 metrów!

Fontanny fajerwerkowe możemy wykorzystać zarówno we wnętrzach – wtedy dobieramy te niższe, jak i na zewnątrz. Są one chętnie kupowane na wesela odbywające się w plenerze, ale również mogą stanowić piękne tło do wykonania zdjęć. Co więcej, gdy uroczystość w kościele planowana jest w godzinach wieczornych, gdy będzie już ciemno, można ustawić je na schodach. Także mogą być one ustawione na podjeździe, gdy para młoda będzie wjeżdżała samochodem na parking domu weselnego. Zatem możliwości ich zastosowania są bardzo szerokie.

Pokaz pirotechniczny

Trzecia, najbardziej spektakularna opcja, to pokaz pirotechniczny na weselu. W tym przypadku mamy do czynienia z dwoma rozwiązaniami, a mianowicie możemy zakupić specjalny zestaw paletowy sztucznych ogni albo możemy po prostu zlecić prace firmie pirotechnicznej, która ma tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie.

W pierwszym przypadku zestawy paletowy tworzony jest na indywidualne zamówienie klienta. Sklep szykuje go ze wskazanych przez klientów fajerwerków i umieszcza je w jednym opakowaniu. Wtedy klient nie musi odpalać wszystkich fajerwerków po kolei – wystarczy tylko odpalenie jednego lontu, aby uruchomić reakcję. Czas pokazu może trwać od kilkudziesięciu sekund do kilku minut. To bezpieczniejszy wybór niż pojedyncze sztuczne ognie – efekt również będzie znacznie lepszy.

Druga opcja to kompleksowy pokaz zorganizowany przez firmę pirotechniczną zajmująca się świadczeniem tego rodzaju usług. Wówczas pokaz pirotechniczny na wesele jest stworzony od A do Z przez specjalistów tej dziedzinie i dzięki temu efekt również może być lepszy niż w przypadku zestawów paletowych.

W każdym z powyższych przypadków konieczne jest uzyskanie pozwolenia od właściciela terenu, na którym organizuje się pokaz pirotechniczny.

Gdzie kupić fajerwerki na wesele?

Aktualnie sztuczne ognie na wesele możemy zakupić w wielu różnych sklepach – także tych internetowych. Najlepiej zdecydować się na firmę działającą w branży już od lat i mającą w swojej ofercie wysokiej jakości fajerwerki. Wiele firm ma na swoich stronach internetowych filmy nagrywane podczas pokazów sztucznych ogni, dlatego nie musimy kupować niczego w ciemno. Możemy wybrać takie fajerwerki, które będą odpowiadały nam w stu procentach.

Do sprawdzenia swojej oferty fajerwerków zaprasza sklep internetowy PiroSklep.pl prowadzący sprzedaż amatorskich i profesjonalnych materiałów pirotechnicznych. Więcej informacji dotyczących organizacji pokazów sztucznych ogni na weselach można znaleźć na stronie internetowej: https://www.pirosklep.pl/36-pokaz-sztucznych-ogni-na-weselu.

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *