Fryzury ślubne czerwiec, sierpień 2015 – nie ryzykuj, na szczególny dzień wybierz propozycje sprawdzone przez profesjonalistów.

Ślub to wyjątkowy dzień najważniejszej pary z tego dnia – zarówno dla Panny, jak i Pana. Przygotowania trwają miesiącami (czasami nawet latami), dlatego każdy szczegół powinien być dopięty na ostatni guzik. I tym sposobem mamy piękną salę, pyszne jedzenie, zespół z ciekawym wokalem i podejściem do gości, piękne suknie, garnitury, dobrego kamerzystę i fotografa, najpiękniejszą parę i… ich fryzury. Bo skoro wszystko ma być nienaganne, to i włosy nie mogą nie pasować do całego pozostałego tła.

wedding-fryzury

Klasycznie czy odważnie?
W 2015 roku popularnością cieszą się raczej uniesione włosy, niż gładkie upięcia (modne są korony uplecione z warkoczy, kucyki w stylu ’50, luźne koki, zaczesanie do tyłu), choć istnieje jeden mały wyjątek. Są nim loki, ale warunkiem jest to, że mają być to delikatne, luźne fale, a nie sprężyny. Dla mężczyzn utrzymała się moda na podgolone boki z uniesieniem do góry, tak samo jak delikatnie dłuższa długość. Nowością jest natomiast nieład i delikatne podniesienie. Jeśli chodzi o powroty, to ponownie pojawiają się w męskim wydaniu grzywki na bok, jednak nie jest to aż tak popularne, jak wyżej wymienione opcje.

Co oprócz pomysłu na fryzurę?
Oczywiście istotny jest nasz pomysł na to, co chcemy mieć tego dnia na głowie. Ale niemniej ważne jest to, komu powierzymy nasze włosy tego dnia – najlepiej byłoby, gdyby tego dnia „towarzyszył” nam zaufany, sprawdzony i naprawdę profesjonalny fryzjer. To jedna z chwil, w których nie warto dawać się ponieść szaleństwu chyba, że znamy naszego dotychczas wystarczającego stylistę na tyle, że wiemy, iż nie podoła wprowadzeniu w życie naszego pomysłu. Wybierając odpowiednią osobę warto mieć również na uwadze to, jakiego sprzętu i jakich produktów kosmetycznych używa się w danym salonie, bo oprócz niezadowolenia z efektu mogą nam dodatkowo przytrafić się smutne niespodzianki. Dla kobiety na pewno niezapomnianym momentem (w jak najbardziej złym tego słowa znaczeniu) byłoby zepsucie się fryzury w trakcie trwania imprezy (zbyt słaby lakier, źle dobrane kosmetyki pielęgnacyjne, nieodpowiednie upięcie – to kilka przykładowych winowajców), dla mężczyzn natomiast irytujące byłoby użycie widocznej pasty, słaby lub zbyt mocny żel, lub nieodpowiedni styl wyrzeźbienia.

To właśnie dlatego warto wcześniej umówić się na próbną fryzurę i zobaczyć nie tylko sam efekt, ale i ocenić to, jak się w takim konkretnym typie fryzury czujemy – bo wtedy będziemy mieć jeszcze chwilę na ewentualną zmianę, a w dniu ślubu? No cóż, klamka zapadła.

Przykładowe fryzury ślubne, jakie możesz wykorzystać znajdziesz na stronie: lorealprofessionnel.pl/inspiration/gallery

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *