DJ na wesele – solo czy w duecie?

Na przełomie ostatnich lat bardzo dużą popularnością cieszą się na przyjęciach weselnych Dj- e. To doskonała alternatywa dla kilkuosobowych kapeli muzycznych, które od lat znajdują się w czołówce firm zajmujących się oprawą muzyczną wesel. Mylne jest jednak przekonanie, że obecność DJ-a na weselu przeistacza całe przyjęcie w dyskotekę. W istocie jednak mamy możliwość posłuchania swoich ulubionych piosenek w oryginalnym wykonaniu.

iko-djnawesele

Dj na wesele wystarczy?

Dodatkowym atutem wyboru DJ-a jest możliwość pełnej swobody w doborze repertuaru. Nie ma żadnych ograniczeń zarówno w doborze piosenek, jak i podkładów muzycznych. W ten sposób zyskujemy pewność, że każdy ważny element przyjęcia weselnego zostanie wzbogacony o delikatny podkład muzyczny, począwszy od fanfar czy romantycznych melodii, towarzyszących parze młodej podczas pocałunku. Dlatego Dj na wesele warszawa stanowi najlepszą propozycję dla młodych, którzy obawiają się zaprezentowania ulubionych piosenek w wykonaniu orkiestry weselnej. Jednak rodzi się pytanie, czy Dj będzie wystarczającą propozycją na urozmaicenie przyjęcia weselnego?

Wodzirej na wesele

Na rynku można spotkać prezenterów muzycznych pełniących rolę zarówno DJ-a, jak i wodzirejów. Połączenie obu tych ról w postaci jednej osoby owocuje lepszą zabawą i nawiązaniem bliższego kontaktu z DJ-em będącym za konsolą.

Wodzirej na weselu zdobywa coraz większe grono sympatyków, tłumnie podbijając weselne parkiety w całym kraju. Obecność konferansjera bezpośrednio ożywia atmosferę panującą na sali weselnej, inicjując interesujące gry i konkursy, zachęcając do wykonywania radosnych animacji tanecznych, ale jednocześnie budując w młodych przekonanie, że kontroluje sytuację na parkiecie. Jeśli na przyjęciu są dzieci, wówczas wodzirej może przygotować specjalny blok tańców i zabaw przewidzianych dla najmłodszych biesiadników.

2 Comments

  1. cote Reply

    Według mnie jeśli DJ-e występują w duetach to raczej jeden sobie za dobrze nie radzi
    1 DJ na imprezie jeśli jest ogarnięty spokojnie da sobie radę

  2. Teodor Reply

    DJ? Raczej nie. Ja właśnie przeglądam zespoły weselne, ponieważ muzyka na żywo zdecydowanie bardziej zachęca gości do zabawy. Mam już jeden na oku, gdzie wokalistka ma świetny głos. Na pewno spodoba się żonie i na tym skończą się nasze poszukiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *