DJ na wesele – solo czy w duecie?

Na przełomie ostatnich lat bardzo dużą popularnością cieszą się na przyjęciach weselnych Dj- e. To doskonała alternatywa dla kilkuosobowych kapeli muzycznych, które od lat znajdują się w czołówce firm zajmujących się oprawą muzyczną wesel. Mylne jest jednak przekonanie, że obecność DJ-a na weselu przeistacza całe przyjęcie w dyskotekę. W istocie jednak mamy możliwość posłuchania swoich ulubionych piosenek w oryginalnym wykonaniu.

iko-djnawesele

Dj na wesele wystarczy?

Dodatkowym atutem wyboru DJ-a jest możliwość pełnej swobody w doborze repertuaru. Nie ma żadnych ograniczeń zarówno w doborze piosenek, jak i podkładów muzycznych. W ten sposób zyskujemy pewność, że każdy ważny element przyjęcia weselnego zostanie wzbogacony o delikatny podkład muzyczny, począwszy od fanfar czy romantycznych melodii, towarzyszących parze młodej podczas pocałunku. Dlatego Dj na wesele warszawa stanowi najlepszą propozycję dla młodych, którzy obawiają się zaprezentowania ulubionych piosenek w wykonaniu orkiestry weselnej. Jednak rodzi się pytanie, czy Dj będzie wystarczającą propozycją na urozmaicenie przyjęcia weselnego?

Wodzirej na wesele

Na rynku można spotkać prezenterów muzycznych pełniących rolę zarówno DJ-a, jak i wodzirejów. Połączenie obu tych ról w postaci jednej osoby owocuje lepszą zabawą i nawiązaniem bliższego kontaktu z DJ-em będącym za konsolą.

Wodzirej na weselu zdobywa coraz większe grono sympatyków, tłumnie podbijając weselne parkiety w całym kraju. Obecność konferansjera bezpośrednio ożywia atmosferę panującą na sali weselnej, inicjując interesujące gry i konkursy, zachęcając do wykonywania radosnych animacji tanecznych, ale jednocześnie budując w młodych przekonanie, że kontroluje sytuację na parkiecie. Jeśli na przyjęciu są dzieci, wówczas wodzirej może przygotować specjalny blok tańców i zabaw przewidzianych dla najmłodszych biesiadników.

1 Comment

  1. cote Reply

    Według mnie jeśli DJ-e występują w duetach to raczej jeden sobie za dobrze nie radzi
    1 DJ na imprezie jeśli jest ogarnięty spokojnie da sobie radę

Dodaj komentarz