5 klasycznych sposobów na niezapomniane zaręczyny

Planujesz oświadczyć się swojej ukochanej? Nie masz pomysłu, jak zorganizować to wydarzenie, aby było wyjątkowe? Podsuwamy kilka sprawdzonych pomysłów na zaręczyny, które muszą się udać!

#1 Romantyczna kolacja

Miłość lepiej wyznawać z…pełnym żołądkiem! Nerwy prawdopodobnie sprawią, że nie będziesz miał apetytu. Ale pamiętaj – partnerka nie może poznać Twoich emocji! Romantyczna kolacja zdecydowanie rozluźni atmosferę oraz wprowadzi Was w odpowiedni nastrój. Gdzie zorganizować ten wyjątkowy wieczór?

Zaproś swoją ukochaną do restauracji. Może to być miejsce, gdzie spotkaliście się na pierwszej randce, do którego lubicie razem chodzić lub zupełnie nowe – eleganckie i wytworne. Ważne, byś z odpowiednim wyprzedzeniem zarezerwował stolik (a dla szalonych – może nawet całą restauracje?). Pomyśl również o szczegółach związanych z wystrojem lub muzyką. Możesz porozumieć się z załogą restauracji, która zapewne pomoże Ci zorganizować coś wyjątkowego.

Kolacja w domu również może być dobrym pomysłem! Przygotuj pyszną kolacje samodzielnie. Zapal świeczki, rozsyp płatki róż, przygotuj gorącą kąpiel. Twoja partnerka na pewno będzie zachwycona romantyczną atmosferą.

#2 Łóżkowe oświadczyny z zaskoczenia

Jeśli mieszkacie razem i trudno przygotować Ci kolację w mieszkaniu, zaskocz swoją partnerkę…podczas snu! Spędźcie razem miło piątkowy wieczór. W sobotę nad ranem nałóż swojej ukochanej delikatnie pierścionek na palec. Przygotuj śniadanie, bukiet kwiatów i poczekaj aż się obudzi. Zaskoczenie murowane!

#3 Wyjątkowe miejsce

Zabierz swoją ukochaną na romantyczny spacer. Zaprowadź w miejsce, które jest dla Was wyjątkowe – może macie swoją ulubioną ławkę w parku? Punkt widokowy? A może w Twoim mieście jest most zakochanych? Wyczekaj odpowiednią chwilę, padnij na kolana i wypowiedz słynne: „Czy zostaniesz moją żoną?”.

Po spacerze udajcie się na kawę do ulubionej restauracji. A jeśli sprzyja Wam pogoda – możecie obserwować gwiazdy do późnych godzin nocnych lub leżeć przy brzegu jeziora do samego rana!

#4 Spraw, by święta były wyjątkowe!

Dobrą okazją na oświadczyny są wyjątkowe dni w roku – na przykład Święta Bożego Narodzenia, Sylwester, Wielkanoc. Jeśli spędzacie święta w gronie rodzinnym i uważasz, że dobrym pomysłem będą zaręczyny z udziałem najbliższych – działaj! Jeśli wolisz jednak spędzić ten dzień tylko ze swoją ukochaną, magiczny czas świąt na pewno sprawi, że moment oświadczyn będzie niezapomniany!

#5 Wspólny wyjazd

Planujecie wakacje? Wybieracie się do Rzymu, Barcelony lub Wenecji? A może po prostu – w polskie góry? Nieważne gdzie! Ważne, że ten wyjazd będzie wyjątkowy, bo właśnie wtedy poprosisz swoją partnerkę o rękę!

Wspólny wypad za miasto, oderwanie się od codziennych problemów i zmiana otoczenia zawsze zbliża. Wykorzystaj ten moment, by się oświadczyć. Przygotuj pierścionek i noś go przy sobie. Wyczuj odpowiednią chwilę podczas zwiedzania, kolacji lub podczas wspólnego wieczoru w hotelowym pokoju. Zaręczyny sprawią, że zapamiętacie te wakacje do końca życia i chętnie będziecie wracać w miejsce, w którym wówczas wypoczywaliście.

Klasyczne pomysły na oświadczyny sprawią, że Twoja ukochana na pewno będzie zadowolona, a ten wyjątkowy dzień będzie wspominać do końca życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *