4 pomysły na prezent ślubny

Jesteście zaproszeni na ślub i chcecie sprezentować młodej parze coś wyjątkowego? Oto kilka wyjątkowych i przydatnych inspiracji na praktyczny i przydatny prezent ślubny.

Pomysły na prezent ślubny

Radość z otrzymania zaproszenia na ślub wiąże się jednocześnie z dylematem: co kupić na prezent ślubny? Coraz częściej w związek małżeński wstępują osoby, które mają za sobą pewien staż w mieszkaniu razem i co za tym idzie posiadają już większość niezbędnych sprzętów gospodarstwa domowego, które tradycyjnie należą do często wybieranych prezentów na ślub. Równie chętnie goście zadają sobie trud i wymyślają różne kreatywne prezenty ślubne typu: bukiet z balonów, karykatury, komiks. W tym przypadku wartość artystyczna upominków często przewyższa użytkową. Specjaliści od prezentów ślubnych podkreślają, że weselny upominek może być ładny i praktyczny, a także pokrywać się z oczekiwaniami młodych par, które podobne propozycje umieszczają na własnych listach prezentów.

– Od lat na listach prezentów ślubnych widzimy szereg praktycznych przedmiotów. Młode małżeństwa bardzo rozsądnie podchodzą do kompletowania swojej ślubnej wyprawki i umieszczają na nich przede wszystkim akcesoria, z których będą korzystać. Są to artykuły wyposażenia wnętrz, sprzęt kuchenny w różnej cenie, tak aby każdy z zaproszonych mógł wybrać coś na miarę swoich możliwości. – mówi ekspert ze sklepu rena.pl.

Oto 4 sprawdzone pomysły na prezent ślubny

Ręczniki

Komplet mięciutkich, puszystych ręczników to miła pamiątka ślubnej uroczystości i prawdziwa ozdoba łazienki. Eleganckie opakowanie zawiera kilka ręczników ze 100% bawełny w różnych rozmiarach i specjalnie dobranych kolorach. Taki prezent ślubny to zawsze trafione rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu.

Narzuta na łóżko

Narzuta na łóżko to praktyczny element wystroju wnętrza, który pomaga w utrzymaniu porządku w sypialni i jednocześnie dopełnia aranżacji tego pomieszczenia. Dobrana kolorystycznie narzuta na łóżko to prosty sposób na metamorfozę wnętrza, które dzięki temu prezentuje się bardziej elegancko i luksusowo.

Firanki

Zamiast kupować kolejny mikser, czy żelazko można wyjść z propozycją zapłacenia za firanki. Taki pomysł na prezent ślubny zachwyci parę, która ma przed sobą urządzanie swojego gniazdka. – To z pewnością jeden z bardziej oryginalnych pomysłów na prezent ślubny. Na pewno się nie powtórzy, a spojrzenie w okno każdego dnia będzie przypominało nowożeńcom o sympatii gości, którzy zdecydowali się na taki podarunek. – dodaje ekspert z rena.pl.

Rolety

Rolety jako prezent na ślub to może mniej spotykany pomysł, ale z pewnością trafiony. Bardzo często nawet parom, które dysponują już mieszkaniem brakuje pieniędzy na jego wykończenie. Rolety są bardzo przydatne, choć perspektywa dodatkowego wydatku sprawia, że ich montaż odwleka się w nieskończoność. Rolety w prezencie ślubnym to odciążenie dla kieszeni nowożeńców i możliwość wybrania sobie pięknej rolety pasującej do własnego M bez oczekiwania na dodatkowy zastrzyk gotówki. Rolety naturalne, bambusowe, materiałowe, zaciemniające to tylko kilka przykładów niestandardowych pomysłów na prezent ślubny.

Trafiony prezent ślubny to wielka satysfakcja. Nie ma nic gorszego niż kupienie czegoś na siłę, tylko po to, by kupić. Na szczęście nasze propozycje sprawdziły się już na wielu ślubach, więc można je wykorzystać i mieć pewność, że trafią w gust i ucieszą parę młodą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *